Atlas Global

Atlas Global Hakkında

Atlasjet Havacılık A.Ş. 2001 yılında Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere kurulan  Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Bugün "hayallerin üstünde bir dünya" sloganıyla yurt içi ve yurt dışı seferleri ile hizmet vermektedir.

Atlasjet Havayolları adıyla kurulan şirket, 31 Ocak 2015 tarihinde yapılan açıklama ile ismini "AtlasGlobal" olarak güncellemiştir.

İç Hat Tarifeli Uçuş Noktaları

AtlasGlobal Adana, Ankara, Dalaman, Antalya, Bodrum, İstanbul, İzmir havalimanları arasında tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Dış Hat Tarifeli Uçuş Noktaları

AtlasGlobal Erbil, Lefkoşa Ercan, Mykonos, Tahran,TEL AVIV Necef, Pristina, Süleymaniye.Zürih  destinasyonlarına tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

AtlasGlobal Bilet Fiyatları

Enuygunucakbileti.com.tr uçak bileti web sitemiz ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için AtlasGlobal uçak bilet fiyatları bilgilerine ulaşabilir, uçuş tarifesini inceleyebilir, en uygun AtlasGlobal bilet fiyatları arasından seçiminizi yaparak rezervasyon veya  satın alma yapabilirsiniz.

En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti

©2018 En Uygun Uçak Bileti™ Tüm hakları saklıdır.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler için
Telefon.+90(212) 506 06 06 arayabilirsiniz  Bu web sitesi En Uygun Uçak bileti Turizm Ticaret Limited Şirketi Markasıdır
enuygunucakbileti.com.tr sitesinden yapılan satın alma işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyahat Tic. A.Ş 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.