Anadolujet

AnadoluJet Hakkında

Uçmayan Kalmasın hedefiyle yola çıkan AnadoluJet, Anadolu’nun havayolu ulaşım ihtiyacını çok daha ekonomik bir yolla karşılamak üzere kurulmuştur, 37 uçaklık filosuyla 40 havalimanı ve 68 parkurda uçuş gerçekleştirmektedir. AnadoluJet, bir Türk Hava Yolları markasıdır.

Anadolu Jet, 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlesinin  ulaşım hizmetlerinden  yararlanması  amacıyla Türk Hava Yolları'nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak faaliyete başlamıştır. Maliyetlerin en asgariye düşürülmesi ile uçakla  seyahat daha cazip hale getirilmiştir. Ankara hatlarında yolcu sayısı %70 artmış, doluluk oranları %80 seviyelerine gelmiştir. 5 uçakla ile başlatılan seferler  daha birinci yılında  8 uçaklık bir filoya ulaşmıştır ve sürekli olarak büyüme devam etmektedir.

Anadolu Jet, Anadolu halkının şehirler arası seyahatlerini daha çok havayolu ile gerçekleştirme imkânı sağlamıştır. Böylece seyahat edecek yolculara büyük bir zaman tasarrufu sağlamayı da amaçlamaktadır. Ankara merkezli olarak faaliyetini sürdüren Anadolujet bir yandan yerli turizme, diğer yandan da Anadolu genelindeki ticari potansiyelin  gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Anadolu Jet Seferleri

AnadoluJet, başkent merkezli Olarak, Ankara'dan 40 kente sefer düzenlemektedir. Türk Hava Yollarının yan kuruluşu olan Anadolujet tüm eksikliklerini gidererek hazır hale gelmiştirt.

Anadolu Jet Ankara merkezli uçuşlarıyla Türkiye sınırlarının ötesine açılmaya karar verdi. Anadolu Jet 2. yılında dış hat seferlerine Kıbrıs Amsterdam, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Kopenhag, Köln, Stockholm, Tahran ve Viyana kentlerini de eklemiştir.

Anadolu Jet Uçak Bilet Ücretleri

Enuygunucakbileti.com.tr  uçak bileti web sayfamız ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için uçuş sorgulayabilirsiniz, Anadolu Jet bilet fiyatlarını inceleyerek size en uygun ve en ucuz uçak bileti için rezervasyon yaptırabilir ve uçak biletini satın alabilirsiniz.

En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti

©2018 En Uygun Uçak Bileti™ Tüm hakları saklıdır.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler için
Telefon.+90(212) 506 06 06 arayabilirsiniz  Bu web sitesi Aydın Sarı Turizm Markasıdır