Hakkımızda

En uygun Uçak Bileti  ailesi olarak, uçak bileti satın alırken yaşadığınız zorlukları gidermek, bu işlemi standartların dışına çıkarmak ve uçak bileti alanında en güzel hizmeti vermek amacı ile yola çıktık. Detay ve zaman gerektiren bir işlem olan uçak bileti satın alma işleminizi kolay, hızlı ve güvenilir bir hale getirmeye çalıştık.

Uçak biletinizi, ister online olarak isterseniz  çağrı merkezimiz aracılığı ile kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ni ilke edinen Enygunucakbileti.com.tr den online olarak biletinizi 3 adımda alabilirsiniz. web sitemiz pratik ve kolay kullanılabilen arayüzü sayesinde istediğiniz Yurtdışı ve yurtiçi destinasyonlarını, fiyat,Saat ve  tarih bazında size anında listeler. Bütün havayolu şirketlerini bir ekranda karşılaştırabilirsiniz, en uygun uçak biletini online alışverişte en güvenilir sistem olarak kabul edilen 3D Secure güvencesiyle alabilirsiniz. Ayrıca, taksitli ödeme kolaylığından da yararlanabilirsiniz.

İyi uçuşlar...

Misyonumuz

“Koşulsuz müşteri memnuniyeti” felsefesini esas alan, takım ruhu çerçevesinde amaçladığımız hedefe ulaşılması, attığımız her adımda “mükemmelliğin izlerini sürmek ve ulaştığımız her noktayı mükemmellikte yeni bir başlangıç kabul etmek. Her zaman organizasyonel yapımız içerisinde, ziyaretçilerimize verdiğimiz hizmet; insan odaklı, sistematik ve disipline edilmiş bir anlayış sergileyerek sürekli iyileştirmeyi amaç edinmektir..  Bu sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda süreçlerimizin verimliliği evrensel düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi sağlanırken, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların da belirlenmesini sağlamak. “Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımın bizi, her zaman bir adım ileri taşıyacağına” duyduğumuz inançla, teknik ve davranışsal yetkinliği artıracak, rekabet avantajı sağlayacak teknolojileri takip etmek. Etkinliği ve verimliliği artırmak için müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümleri mümkün olan en kısa zamanda sağlamak. Her geçen gün yenilenen, kalite odaklı hizmet anlayışını sürdürmektir. Ekip ruhumuz ve insan odaklı yaklaşımımızla müşterilerimize, en hızlı, eksiksiz ve en güvenilir bir hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Profesyonel hizmet anlayışıyla  verimliliğimiz, girişimci ruhumuz ve gelişime açık personelimizle, toplumun her kesimine, müşteri odaklı  iletişim çözümleri sağlayarak her zaman hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunarak, sektörde lider Şirket halini almak.

Kalite Politikamız

Globalleşen dünyanın sunduğu teknolojik donanım sayesinde , müşterilerimizin  ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde anlayarak, eğitimli, uzman, yenilikçi bir ekip ile en doğru iletişim kanalı aracılığında En uygun çözüm ve değer önerileri sunmak. Müşteri odaklı hizmet anlayışını, toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştırmak, etik değerlerin ve toplumsal sorumluluğun bilincinde dünya standartlarında faaliyet göstermek ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan lider bir kuruluş olmak.

En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti

©2018 En Uygun Uçak Bileti™ Tüm hakları saklıdır.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler için
Telefon.+90(212) 506 06 06 arayabilirsiniz  Bu web sitesi Aydın Sarı Turizm Markasıdır