Pegasus

Pegasus Hakkında

1989 yılında kurulmuş olan Pegasus Hava Yolları İstanbul’dadır. Uçaklarının ana merkezi de Sabiha Gökçen Havalimanı’dır, buna ek olarak İzmir Adnan Menderes ve Antalya Havalimanı’nda da hatları bulunmaktadır. 2005 yılında Sabancı ailesi tarafından alınan ve Ali Sabancı’nın CEO’luğunu yaptığı firma genellikle ucuz uçak biletleri sunmaktadır. 

Yıl boyunca yurt içi ve yurtdışı uçuş kampanyaları düzenlemektedir. 30.11.2017 itibarıyla Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. bünyesinde toplam 76 adet uçak mevcuttur. 66 adeti Pegasus, 7 adeti Izair-İzmir Havayolları A.Ş. ve 3 adeti Pegasus Asia (Air Manas LLC. Co.) adına uçmaktadır. Avrupa’nın en hızlı büyüyen hava yolu firmasıdır. 

Pegasus Yurt İçi Seferleri

Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Konya, Malatya, Mardin, İstanbul, Samsun, Trabzon, Van, Sivas, Şanlıurfa, Batman, Erzincan, Gazipaşa/Alanya, Kahramanmaraş, Muş, Merzifon/Amasya, Denizli, Nevşehir, Balıkesir/Edremit, Erzurum, Kastamonu, Kars, Ordu-Giresun’a gibi pek çok yurt içi şehre ağırlıklı olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ve Atatürk Havalimanı’ndan düzenlenen uçak seferleriyle gidebilirsiniz.

Pegasus Yurt Dışı Seferleri

Köln, Roma, Dusseldorf, Almati, Münih, Priştine, Stuttgart, Kuzey Kıbrıs/Ercan, Berlin, Beyrut, Viyana, Üsküp, Brüksel, Bükreş, Krasnodar, Kopenhag, Marsilya, Paris, ST. Etienne/Lyon, Tiflis, Amsterdam, Londra Stansted, Londra Gatwick, Tahran, Stokholm, Basel, Zürih, Milan - Malpensa, Milan-Bergamo, Kharkiv, Donetsk, Atina, Erbil, Tel Aviv, Bologna, Lviv, Dubai, Belgrad, Saraybosna, Nürnberg, Barselona, Doha, Tiran, Moskova, Frankfurt, Madrid, Kuveyt, Hamburg, Bişkek, Bahreyn, Prag, Cenevre, Mineralnye Vody, Budapeşte, Hurgada, Şarm-El Şeyh, Nice, Oslo, Kutaisi, Bağdat, Eilat – Ovda, Zaporijya’ya tarifeli seferler ile uçuyor.

En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti

©2018 En Uygun Uçak Bileti™ Tüm hakları saklıdır.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler için
Telefon.+90(212) 506 06 06 arayabilirsiniz  Bu web sitesi Aydın Sarı Turizm Markasıdır