Sun Express

SunExpress Hakkında

SunExpress, her ikisi de Dünyanın en önemli havayolu şirketleri olan  Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortaklığında, 1989 yılında Antalya’da kurulmuştur. İlk uçuşunu 1990’da yapan şirket, halen faaliyetlerini, güçlü ortaklık yapısından gelen Alman ve Türk havacılığının zengin birikiminden faydalanarak sürdürmektedir. Bugün Sun Express, Antalya, İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen merkezli operasyonlarıyla, 465’i dış hat, 350’si iç hat olmak üzere, haftada toplam 815 tarifeli uçuş gerçekleştirmektedir. 

Türk Hava Yolları ortak uçuşları 

SunExpress tüm iç hat uçuşlarıını İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir merkezli tüm dış hat uçuşlarını, Türk Hava Yolları’yla ortaklaşa gerçekleştirmektedir

- SunExpress Dış Hatlar

SunExpress’in Antalya’dan Amsterdam, Basel, Berlin, Bremen, Dortmund, Düsseldorf, Dresden, Erfurt, Frankfurt, Graz, Hamburg, Hanover, Karlsruhe, Köln, Leipzig, Muenster, Münih, Nuremberg, Paderborn, Rostock-Laage, Saarbrücken, Salzburg, Stuttgart, Viyana, Weeze ve Zürih’e; İzmir’den Amsterdam, Berlin, Düsseldorf, Frankfurt, Hanover, Köln, Nuremberg, Stuttgart , Viyana ve Zürih’e; İstanbul’dan ise Amsterdam, Berlin, Frankfurt, Hanover, Köln ve Münih’e seferleri bulunmaktadır. 

- SunExpress İç Hatlar

SunExpress İzmir’den Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kars, Kayseri, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van’a; Antalya’dan Adana, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Samsun, Trabzon ve Van’a; İstanbul Sabiha Gökçen’den ise Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Kars, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van’a seferler düzenlemektedir. Ayrıca Adana’dan da Erzurum ve Trabzon’a karşılıklı seferleri  gerçekleştirmektedir. 

SunExpress Bilet

Enuygunucakbileti.com.tr  uçak bileti sitesiyle online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için uçuş tarifesini görebilirsiziz . Sun Express bilet fiyatlarını inceleyerek size en uygun ve en ucuz uçak bileti için rezervasyon yapabilir ve uçak bileti satın alabilirsiniz.

En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti

©2018 En Uygun Uçak Bileti™ Tüm hakları saklıdır.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler için
Telefon.+90(212) 506 06 06 arayabilirsiniz  Bu web sitesi Aydın Sarı Turizm Markasıdır