Trabzon

Trabzon, Karadeniz Bölgemizin  yaklaşık olarak 1 milyon nüfusa sahip önemli bir büyükşehrimizdir.

Trabzon'da balıkçılık oldukça gelişmiştir özelliklede hamsi kentle birlikte anılan bir balık türümüzdür.

Karadeniz iklimi , kentimizde ılıman bir şekilde ve yaz , kış mevsimi olmak üzere iklimler görülür. Sümela Manastırı,Kızlar Manastırı, Atatürk Köşkü, Ayasofya Kilisesi gibi tarihi yerleri gezmeniz mümkündür.

Ayrıca Maçka, Uzungöl  sayfiye yerleri oldukça popülerdir, ama kentin en güzel manzarasını Boztepe'de seyredebilmek mümkün. Şehir dışında yeşilin binden çok tonunu görebileceğiniz çok güzel yaylalar bulunmaktadır.

Ayrıca trabzon insanının en can alıcı tutkusu  futboldur. Trabzon'da yaşayanların genellikle bir çoğu Trabzonspor'u tutar.Trabzon Havalimanı kentimizin  merkezindedir. 

Havalimanından ulaşım açısından hiçbir zorluk yaşamazsınız. Şehir Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Avrasya Üniversitesi de eğitim vermektedir.

Trabzon'a bağlı ilçeler ise şunlardır: Akçaabat, , Arsin, Beşikdüzü, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, , Sürmene, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Çarşıbaşı, Çaykara, Şalpazarıdır.

En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti En uygun uçak bileti

©2018 En Uygun Uçak Bileti™ Tüm hakları saklıdır.
Sitemizden alınan biletler ile ilgili iptal iade ve değişiklikler için
Telefon.+90(212) 506 06 06 arayabilirsiniz  Bu web sitesi Aydın Sarı Turizm Markasıdır